Bir sonraki

Bir Saatlik En İyi Motivasyon Konuşmaları

12 Görünümler· 01/10/23
Asena
Asena
2 Aboneler
2

Bu Videonun Sonunda Yeniden Doğmuş Gibi Hissedeceksiniz | Bir Saatlik En İyi Motivasyon Konuşmaları

Hayat sürekli yarış halinde olduğumuz bir ekinliktir. Ve bu etkinlikte hepimizin zaman zaman yorgun hissettiği zamanlar olacaktır, bu gayet normal. Bu videoda size destek olması açısından yayınlamış olduğumuz en iyi motivasyon videoları derledik. Kulaklığınızı takın ve bu bir saati kendinize ayırın. 1 saat sonunda yeniden doğmuş gibi hissedeceksiniz... İyi seyirler.

Alışkanlık kazanmak gibi birçok ücretsiz eğitim ve pdf çalışmalarımızın bulunduğu, tüm çalışmalarımıza ulaşmak için; 👉 https://beacons.ai/cogo

#motivasyon #kişiselgelişim #başarı

Seslendiren: Uğur Taşdemir
Uğur Taşdemir YouTube Kanalı:
https://www.youtube.com/c/u%C4....%9Furta%C5%9Fdemir20
Uğur Taşdemir Sosyal Medya Hesapları:
https://www.instagram.com/augurtasdemir/
https://www.facebook.com/aykutugurtasdemir
https://twitter.com/ugur_tasdemir

Kişisel Gelişim Kitap Önerileri İçin: https://ty.gl/qybfnfulj
(Bu linkten aldığınız kitaplardan bana bir komisyon oranı verilir. Bunun farkında olmanız da dürüstlük açısından fayda var.)


Music licensed through Audiojungle.

-Gelişim Okulu Videoları-
Video içerisinde kullanılan materyaller stok videoları hizmeti veren web siteleriden kullanılmış, arka plandaki müzik ise AudioJungle tarafından lisanslanmıştır. Konuşmacı Gelişim Okulu ile işbirliği yapmaktadır.


tags: Bu Videonun Sonunda Yeniden Doğmuş Gibi Hissedeceksiniz, Sessizliğinizle Onların Aklını Karıştırın!, Sessizlik Motivasyon Videosu, Bu Videoyu İzledikten Sonra Tüm Hayatını Yeniden Düşüneceksin! | Modern Yaşamın Çirkin Gerçeği - Kişisel Gelişim Motivasyon Videoları, , Motivasyon Videosu, Günlük Motivasyon, Modern Hayat Hakkında Çirkin Gerçek, Kişisel Gelişim Videoları, Gelişim Okulu Videoları,

Daha fazla göster

 0 Yorumlar sort   Göre sırala


Facebook Yorumları

Bir sonraki